פרגולה חשמלית למרפסת

הם נמצאים בכל מקום! פרגולה לגינה או פרגולה למרפסת המוצרים של 2021 שכבשו את המדינה!אם יש לך מרפסת לא מקורה או גינה ואין לך עדיין פרגולה, בטח כבר חשבת על פרגולה חשמלית שתגן עליך ועל בני משפחתך ממזג האוויר הקיצוני בארץ. פרגולה לגינה ולמרפסת היא פתרון יעיל להגנה מפני שמש חזקה, וגשמים. פרגולה למרפסת מתאימה למרפסות ללא גג ומאפשרת הגנה מלאהמפני השמש ובעזרת סגירה של צידי הפרגולה היא מאפשרת גם הגנה מפני רוחות, גשמים, אבק וחרקים.

פרגולה חשמלית למרפסת או לגינה היא מוצר חדשני הן בארץ והן בחו"ל. בניגוד לפרגולות קבועות, הן ניתנות לפתיחה וסגירה בחלק העליון ובצדדים.

פרגולה רפרפות: שלבי הפרגולה החשמלית סובבים על צירם ומאפשרים החדרת אור במידה הנדרשת – עד איטום מפני אור.
פרגולה לגינה בד מתאסף: בד מתאסף נפתח ונגלל לתוןך מסילה בעזרת מנוע חשמלי המופעל בעזרת שלט בד הפרגולה עשוי מחומר עמיד PVC ומגיע בשלל צבעים. הפרגולה מגינה בצורה מלאה מפני גשמים ושמש.

הפרגולה החשמלית בנויה כולה מאלומיניום וצירי נירוסטה ואין בה כלל חלקי פלסטיק היא עמידה לנזקי מזג האוויר הישראלי ולרוב יש לה אחריות של 5 שנים.

פרגולה למרפסת היא מוצר שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות מכיוון שרבים מבעלי הדירות הבינו שאם הם רוצים לנצל את החלל שלהם הם יצטרכו פרגולה שתשמש אותם להצללה מפני מזג האוויר המשתנה בארץ. פרגולות חשמליות יוקרתיות בסגנון אירופי. עשויות אלומיניום, עם קירוי של רפפות אלומיניום מתכוונות או בד מתאסףפרגולה חשמלית מעוצבת ויוקרתית לשדרוג החצר או הגינה. הפרגולה עשויה אלומיניום ומגיעה במבחר עיצובים ייחודים. פרגולה ממונעת חשמלית המשמשת כפתרון הצללה דקורטיבי ואיכותי.פרגולה לקירוי חצר או גינה, עיצוב בהתאמה אישית, ניתן לשלב זרועות מתכווננות. ייצור אלומיניום איכותי. פרגולה חשמלית לגינה בעיצוב ייחודי המשלב בין איכות ליוקרה. הפרגולה עשויה אלומיניום ומגיעה במבחר עיצובים ייחודים. פרגולה ממונעת חשמלית המשמשת כפתרון הצללה דקורטיבי ואיכותי.

אל תחשבו פעמיים מגיע לכם פרגולה חשמלית מתקפלת ודקורטיבית בעיצוב ייחודי המשלב בין איכות ליוקרה. הפרגולה עשויה אלומיניום ומגיעה במבחר עיצובים ייחודים. פרגולה מתקפלת בעלת מנוע חשמלי המשמשת כפתרון הצללה דקורטיבי ואיכותי.

נכתב ע"י צל וילון - פרגולה חשמלית למרפסת